Törzskönyvi mintakezelõ szakembert

Envoyer une demande

travail.office_based_in

L'emploi de domaine : Támogatás
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 06/12/2017

Job description

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk több, mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Törzskönyvi mintakezelõ szakembert keresünk a Biológiai Regisztrációs Igazgatóság AMEET Törzskönyvezési Zóna Csoportjába, /bérelt munkakörben, határozatlan idõre/

Feladatok:

Törzskönyvi minták kezelése, ügyintézése
Törzskönyvi minták küldése hatóságok részére
Törzskönyvi minták vizsgálatához szükséges reagensek és a szükséges dokumentációk küldése hatóságok részére
Minták készletezése és szervezése, adatbázis naprakész kezelése

Elvárások:

Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Magas szintû számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, MS project, smartsheet, Quickbase és google alkalmazások, Acrobat Professional, adatbázis kezelés)
Önálló és csapatban való munkavégzés képessége idõkényszer alatt is
Szigorú határidõk betartása
Feladat tervezõ és szervezõ készségek
Jó kommunikációs készségek, nyitott személyiség
Végzettség és tapasztalat:
Fõiskolai végzettség vagy felsõfokú képesítés élettudományok területen, vagy középfokú technikusi végzettség
Számítástechnikai területen szerzett végzettség elõny
Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat elõnyt jelent