Technician

Envoyer une demande

travail.office_based_in

L'emploi de domaine : Termelés
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 10/01/2019

Job description

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehet?sége van szakmai fejl?désre, el?relépésre? Cégünk több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk.

Kiemelked? béren kívüli juttatásokat, egészségmeg?rz? lehet?ségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk a Vírusvakcina Osztályunk B2 Tojás üzemébe

TECHNIKUS

munkakörbe

Feladatok:

Munkavégzés általános vírusvakcina termelési folyamatokban, els?sorban aszeptikus munkaterületen
M?szaki berendezések, gépek szakszer? kezelése
A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
A termelési folyamatok GMP-el?írásoknak megfelel? végrehajtása

Elvárások:

Biológiai-, élelmiszeripari vagy vegyésztechnikusi szakirányú legalább középfokú végzettség
Precíz, megbízható munkavégzés
Változó munkarend vállalása (hetente többször korai kezdéssel)

El?ny:

Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben (gyógyszeripari/laboratóriumi)
Ipari termelési tapasztalat
Releváns szabályok, eljárások ismerete
Monotónia t?rés