Raktárkezelõ

Poste basé à HU - Budapest

Domaine : Támogatás
Type : Munkakör
Disponibilité : 06/12/2017

Job description

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

RAKTÁRKEZELÕT keresünk!

Feladatok:

A raktári feladatok (áruátvétel, anyagkiadás, komissiózás, anyagmozgatás, csomagolás) végzése az érvényes GMP-, munkabiztonsági- és tûzvédelmi elõírások betartásával
Esetenkénti hûtõ- és fagyasztó helyiségben végzett munka
A raktár gépi és kézi anyagmozgatási feladatainak ellátása
Számítógépes készletellenõrzés és készletmozgatás
Aktív részvétel a leltározási tevékenységben

Elvárások:

Középfokú végzettség
Targoncavezetõi jogosítvány
Raktári munkában szerzett tapasztalat
Targoncavezetõi gyakorlat
Számítógépes ismeretek
Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
Önálló, pontos, precíz munkavégzés
Jó fizikum megléte