R&D Technikus

Envoyer une demande

travail.office_based_in

L'emploi de domaine : Fejlesztés
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 01/02/2019

Job description

Technikus

munkakörbe.

Feladatok:

Rutin analitikai módszerek elsajátítása, szakszerû elõkészítése és önálló lebonyolítása (pl. Bakteriális endotoxin tesztek, Hemagglutinációs és hemolitikus tesztek, ELISA, ELISPOT, sejt tenyésztés, ellenanyag termelés és fehérje meghatározási módszerek).
Az analitikusi és fejlesztõ munka támogatása a szükséges anyagok, eszközök elõkészítésével és jegyzõkönyvek, nyilvántartások készítésével és folyamatos karbantartásával.
A vállalati minõségbiztosítási, munka-egészségügyi, és laboratóriumi elõírások betartása.

Elvárások:

Technikusi, asszisztensi képesítés, vagy annál magasabb iskolai végzettség
Min. 1 év munkatapasztalat (lehetõleg hasonló területen)
A munkavégzésben tanulékonyság, nyitottság, kiegyensúlyozottság, teherbírás és kitartás, pontosság, lelkiismeretesség, hatékonyság; újító-, kezdeményezõ- és együttmûködési készség
Legalább alapfokú angol nyelvtudás