Minőségbiztosà­tó munkatárs

Envoyer une demande

Emploi basé à HU - Budapest

L'emploi de domaine : Minőségirányítás
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 08/04/2021

Description de l'emploi

Ceva a világ 5. legnagyobb, független állategészségügyi cégcsoportja, amely állategészségügyi termékeket fejleszt, gyárt és forgalmaz jelentős piaci részesedéssel az összes kontinensen.

Ceva-Phylaxia Zrt., évszázados múltú, a Ceva csoport legjelentősebb, biológiai üzletágának budapesti telephelye.

A Ceva Phylaxia Zrt. Minőségbiztosítási Igazgatósága - új munkatársat keres.  Csatlakozzon jó nevű, elismert, fiatalos és felkészült csapatunkhoz.

Minőségbiztosító munkatárs munkakörben

Feladatok:

Külső/belső auditokon való részvétel

SOP,WI, PQR írása/ellenőrzése

Termelési dokumentáció ellenőrzése QA aspektusból

Termék felszabadításának dokumentációs előkészítése

Gépek és berendezések kvalifikációjának, folyamatok és termék validálások támogatása

QA folyamatok fejlesztésére

A területen zajló vagy induló beruházási projektek támogatása a vonatkozó GMP kritériumok konkrét megfogalmazásával

CAPA-k, eltérések, változások kezelése

Reklamációk, OOS-ek kivizsgálásának összefogása

Elvárások:

Gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, vegyész, mikrobiológus, biológus végzettség, élelmiszeripari mérnök

3-5 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosítási vagy szabályozott (GMP) területen

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Strukturált, pontos munkavégzésre alkalmas személyiség

Együttműködés, jó kapcsolatépítés

Komplex, széleskörű feladatok kezelése

Műszaki affinitás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Előnyt jelent:

Gyógyszeripari, biológiai ipari termelői QA tapasztalat

Amit kínálunk:

A Ceva egyike a világ legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalatának
Lehetőség új módszerek elsajátítására és használatára
Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk:

- cafeteria

- étkezési hozzájárulás - meleg reggelivel és ebéddel várjuk kollégáinkat

- sportolási lehetőség

Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
Ingyenes parkolási lehetőség, cégünk parkolóiban
Multinacionális háttér