Disztribúciós koordinátor

Envoyer une demande

Emploi basé à HU - Budapest

L'emploi de domaine : Ellátási lánc
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 17/01/2019

Job description

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt.  több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk!

Disztribúciós koordinátort keresünk

Feladat:

Megrendelések felvitele, kezelése, kiszállítások
Késztermék es félkész termék kiszállítások szervezése, teljes körû ügyintézése
Egyéb export kiszállítások (antigének, minták, esetenként alapanyagok) szervezése, segítségnyújtás más osztályoknak
Exporttal kapcsolatos teljes körû fuvarszervezés és komplett vámügyintézés
Exporttal kapcsolatos pénzügyi jelentésekhez adatszolgáltatás
A szállításokkal kapcsolatos reklamációk kezelése
Számlázás, fuvarszámlák igazolása

Elvárások:

Felsõfokú szakirányú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat
Kiváló kommunikációs készség
Számítógépes felhasználói ismeret (MS Word, MS Excel, Access, PowerPoint)
Integrált vállalatirányítási rendszer alapismeretek ? JDE

Személyes kompetenciák:

Ambiciózus
Szakmai kihívásokat keresõ
Kezdeményezõ, innovatív gondolkodású
Motivált a szakmai fejlõdés tekintetében

Elõny:

Francia nyelv középszintû ismerete