Diák recepciós / Student receptionist

Poste basé à HU - Budapest

Domaine : Támogatás
Type : Munkakör
Disponibilité : 07/09/2017

Job description

Diák recepciós munkatársat keresünk a Humán Erõforrás és Kommunikációs Osztályra részmunkaidõben (4-8 óráig tartó idõtartamra)

Feladatok:

Kezeli és iktatja a kimenõ és bejövõ postát, az egyéb külsõ anyagokat (DHL, TNT, FedEx stb.) érkezteti
A beérkezett anyagokról értesà­ti a cà­mzetteket, és személyesen kézbesà­ti az anyagokat
Intézi az aktuális taxi, futár és egyéb megrendeléseket
Kezeli a tárgyalófoglaló rendszert.
Intézi a recepcióval kapcsolatos megrendeléseket
Kezeli a belföldi és külföldi hà­vásokat
A tárgyalókban a megrendelt bekészà­tést (kávéfõzés, üdà­tõ felszolgálás) elvégzi
A megbeszélések végén gondoskodik a rendrakásról, poharak mosogatásáról
Hivatalos dokumentumok szkennelése, továbbà­tása e-mailen, faxon
Vendégek fogadása, útbaigazà­tása
Társosztályokkal való kapcsolattartás, együttmûködés

Elvárások:

Folyamatban lévõ tanulmányok
Középfokú angol nyelvtudás, megbà­zható kommunikációs képesség angol nyelven
Telefonkezelési etikett ismerete
Felhasználói szintû számà­tógépes ismeretek
Jó problémamegoldó képesség, határozottság
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtõ képesség
Udvariasság, kedvesség, ügyfélközpontúság, terhelhetõség
Precizitás, rendszeretet
Dinamikus személyiség

We are looking for a Student receptionist to our Human Resources and Communication Department part time job (4-8 hours per a day)

Responsibilities:

Handle incoming and outgoing posts and all external documents (DHL, TNT, FedEx etc.)
Notify the recipients about the incoming post or distribute the documents personally
Handle taxi, carrier and other orders
Handle the meeting room booking system
Handle orders in connection with the reception
Answer national and international calls
Do the coffee and drinks catering in the meeting rooms
Make order in the meeting rooms and wash up dishes after meetings
Scanning and forwarding official documents by e-mail and fax
Receiving and guiding guests
Collaboration with other departments
Requirements:

Ongoing studies
Intermediate English language knowledge with reliable verbal skills
Knowledge of phone etiquette
Good computer literacy
Good problem solving skills
Excellent communication and relation management skills
Kind, polite and customer oriented personality
Precise and neat personality
Dynamic personality