Áruforgalmi ügyintézõ

Envoyer une demande

travail.office_based_in

L'emploi de domaine : Termelés
Contrat : Munkakör
Disponibilité : 13/05/2019

Job description

Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetõsége van szakmai fejlõdésre, elõrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelõ Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedõ béren kívüli juttatásokat, egészségmegõrzõ lehetõségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára. Csatlakozzon hozzánk Áruforgalmi ügyintézõ  munkakörbe.

Feladatok:

     A raktári munkafolyamatok hatékony támogatása, raktári adminisztrációs feladatok elvégzése az érvényes GMP elõírások betartásával
     A vállalat raktárába beérkezõ anyagok bevételezése, kiadása, félkész termékek adminisztratív kezelése, készletre vétele
     Bevételezési és kiszállítási folyamatok, készletmozgások dokumentálása, adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben
     Rendszeres készletellenõrzés, készletfigyelés
     Kimutatások, jelentések készítése
     Aktív részvétel a leltározási tevékenységben

Elvárások:

     Középfokú szakirányú végzettség
     Felhasználói szintû számítógépes ismeretek (Word, Excel)
     Hasonló területen szerzett tapasztalat
     Megbízhatóság
     Jó kommunikációs készség
     Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság
     Önálló, pontos, precíz munkavégzés, nyitottság az új információk gyors befogadására
     Terhelhetõség, stresszhelyzetek kezelése
     Dinamikus, energikus munkavégzés
     Angol nyelv kommunikációs szintû ismerete